№14

Бюджетная бухгалтерия, апрель, 2022/№ 14 Другие номера журнала ›
  • Розміщуємо переселенців: як отримати компенсацію? Велика кількість закладів та установ надали свої приміщення для прихистку тимчасово переміщених осіб. Таким закладам держава гарантує компенсацію витрат на оплату комунальних послуг. Хто наразі може розраховувати на таку компенсацію? Які саме витрати відшкодують? Які документи потрібно подати для отримання компенсації? Відповіді на ці запитання — у нашому матеріалі.
  • Подавати чи не подавати звітність під час війни? Для всіх бюджетних установ наближається час подання фінансової та бюджетної звітності за І квартал поточного року. Але як бути зі звітністю під час війни? Складати чи ні, подавати чи ні звітність в умовах воєнного стану, з’ясуємо разом.
  • Орендна плата під час війни Деякі орендарі фактично не мають змоги працювати в орендованих приміщеннях у зв’язку з проведенням бойових дій на територіях, де перебуває орендоване майно. Також перепоною для користування таким майном є руйнування приміщень та інші обставини. Звідси запитання: як бути з орендною платою орендарям під час війни? Розберемося разом у цій статті.
  • Компенсація за розміщення переселенців: як показати в обліку? Як показати в обліку компенсацію витрат на оплату комунальних послуг установі, яка розмістила у своєму приміщенні тимчасово переміщених осіб?
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше