№45

Бюджетная бухгалтерия, декабрь, 2022/№ 45 Другие номера журнала ›
  • Оновлено КПКВК: вивчаємо чергові зміни Наказом № 396* Мінфін уніс чергові зміни до Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету, затвердженої наказом № 793**.
  • Черговість здійснення видатків: відповіді на актуальні запитання Питання черговості проведення видатків в умовах воєнного стану незмінно цікавлять розпорядників бюджетних коштів. Тож тримайте ще одну порцію відповідей на актуальні запитання. Цього разу розповімо про придбання блендера та м’ясорубки, фарби для принтера, жалюзі, електронагрівача та про оплату за атестацію робочих місць.
  • Генератори для «пунктів незламності»: закуповуємо правильно Установа отримала з резервного фонду кошти на закупівлю 10 генераторів, які будуть розташовані в «пунктах незламності». Кошти отримано як фінансування заходів з цивільного захисту на підставі протоколу комісії з питань техніко-економічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Чи можемо ми укласти прямий договір? Яку підставу обрати?
  • Підвіз учнів до школи Питання підвозу учнів до шкіл є актуальними завжди, особливо в сільській місцевості. У цьому матеріалі розглянемо, хто відповідає за підвіз учнів, як організувати такий підвіз, у яку чергу наразі можна провести видатки, пов’язані з підвозом учнів, та багато іншого цікавого.
  • Генератор для облаштування укриття: як провести закупівлю? Установа планує закупити генератор для облаштування укриття на суму 170 тис. грн. Чи можемо ми укласти прямий договір з постачальником?
  • Нагальна потреба у закупівлі генератора: коли можна укласти прямий договір? Відділу освіти виділяють кошти з місцевого бюджету на придбання генераторів для дитячих садочків у сумі 600 тис. грн. Чи можемо ми укласти прямий договір у зв’язку з нагальною потребою? Які документи необхідні для підтвердження цієї підстави?
  • Генератори без ПДВ: на яку суму укласти договір? У листопаді 2022 року установа оприлюднила оголошення на проведення відкритих торгів. Предмет закупівлі — генератори. На дату розміщення оголошення та розгляду тендерних пропозиції такий товар підлягав оподаткування ПДВ за ставкою 20 %. Але на дату підписання договору генератори звільнено від оподаткування ПДВ. На яку суму укладати договір?
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше