Темы статей
Выбрать темы

Будматеріали з резерву: як показати в обліку отримання та передачу?

Матвеева Виктория, эксперт журнала «Бюджетная бухгалтерия»
На виконання розпорядження голови облдержадміністрації виконком отримав із регіонального матеріального резерву будівельні матеріали (шифер, плівку поліетиленову, цвяхи тощо) для ремонту даху будівлі, пошкодженої внаслідок збройної агресії РФ. Згідно з розпорядженням міського голови виконком має передати отримані будматеріали управлінню капітального будівництва та ЖКГ міськради. Як організувати отримання та передачу таких матеріальних цінностей? Як показати ці операції в бухобліку?

Як класифікувати такі операції?

У цій ситуації установа має справу з безоплатним отриманням та передачею майна. При цьому ці операції умовно можна поділити на дві частини: отримання матеріальних цінностей від регіонального матеріального резерву та передача отриманих цінностей підпорядкованій установі.

Вочевидь, що учасниками першої частини цих операцій будуть установи, які підпорядковані різним суб’єктам управління та утримуються за рахунок коштів різних бюджетів.

Подпишитесь, чтобы открыть доступ к материалам Я уже
logo PRO PRO-доступ Неограниченный доступ ко всем закрытым материалам сайта без рекламы
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa

Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.

Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше