Темы статей
Выбрать темы статей
Сортировать по темам

Зміни в закупівлях: позиція Мінекономіки

Матвеева Виктория, эксперт по финансовым вопросам
Бюджетная бухгалтерия Май, 2022/№ 17
Печать
Нещодавно Кабмін уніс зміни до постанови № 169*. Про ці зміни ми розповідали в матеріалі «Закупівлі до 50 тисяч і не тільки: що змінив Кабмін?» (див. «Бюджетна бухгалтерія», 2022, № 16). У свою чергу, Мінекономіки також прокоментувало ці зміни у своєму свіжому листі**. Тож далі розповімо, що насамперед варто взяти до уваги замовникам.

* Постанова КМУ «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» від 28.02.2022 № 169.

** Лист Мінекономіки «Щодо змін, внесених до порядку закупівель у період воєнного стану» від 22.04.2022 № 3304-04/16796-06.

Закупівлі до 50 тис. грн

Таким закупівлям Мінекономіки приділило особливу увагу у своєму листі. Та й не дарма. Закупівлі, вартість яких не перевищує 50 тис. грн, дуже поширені серед замовників. А тому й запитань з приводу саме таких закупівель виникає чимало.

Насамперед Мінекономіки уточнило, що замовники можуть здійснювати закупівлі, вартість яких не перевищує 50 тис. грн, із застосуванням одного з таких двох способів.

App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше