№44

Бюджетная бухгалтерия, ноябрь, 2022/№ 44 Другие номера журнала ›
  • ПММ для генератора: за яким КЕКВ придбавати? Бюджетна установа придбала генератор. За яким КЕКВ здійснювати видатки на придбання пально-мастильних матеріалів (далі — ПММ) для генератора?
  • Черговість здійснення видатків: запитання-відповіді Щодня у розпорядників бюджетних коштів виникають нові запитання стосовно черговості проведення видатків в умовах воєнного часу. Цього разу розповімо про можливість здійснення видатків на придбання подарункових наборів та комп’ютерної техніки, харчування учасників змагань та оплату послуг з підготовки, перепідготовки, навчання, і не тільки. Далі більше і цікавіше.
  • Зміна МВО + річна інвентаризація: чи може бути 2 в 1 В установі змінилася матеріально відповідальна особа (завгосп). Перед його звільненням було проведено інвентаризацію. Нового завгоспа приймаємо тільки через два тижні. Невдовзі будемо проводити річну інвентаризацію. Чи можемо об’єднати ці дві інвентаризації та провести їх одночасно?
  • Локалізація закупівель: поради замовникам Інформація про локалізацію закупівель на слуху вже кілька місяців. Але й досі не всі замовники зрозуміли, як правильно виконувати вимоги щодо локалізації. Тож наші поради допоможуть з’ясувати, в чому полягає суть таких вимог та як їх дотримуватись замовникам.
  • Поховання загиблих воїнів: який КПКВК та КЕКВ застосувати? За яким КПКВК та КЕКВ планувати та здійснювати видатки на поховання загиблих воїнів?
  • Виявлено зіпсоване майно: як заповнити інвентаризаційний опис? Під час інвентаризації виявлено зіпсоване майно, непридатне для подальшого використання. Чи заносити таке майно до інвентаризаційного опису та як правильно його заповнити? Чи можна одразу списати таке майно з балансу?
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше