Темы статей
Выбрать темы статей
Сортировать по темам

Черговість здійснення видатків: запитання-відповіді

Станкус Татьяна, эксперт в сфере бюджетной бухгалтерии
Бюджетная бухгалтерия Ноябрь, 2022/№ 44
Печать
Щодня у розпорядників бюджетних коштів виникають нові запитання стосовно черговості проведення видатків в умовах воєнного часу. Цього разу розповімо про можливість здійснення видатків на придбання подарункових наборів та комп’ютерної техніки, харчування учасників змагань та оплату послуг з підготовки, перепідготовки, навчання, і не тільки. Далі більше і цікавіше.

Придбання солодких подарунків

? Чи можливо придбати солодкі подарункові набори для дітей з інвалідністю? Кошти заплановано за КЕКВ 2210.

Почнемо з КЕКВ. У питаннях обрання КЕКВ, як завжди, виходимо з економічної суті платежу та керуємось нормами Інструкції № 333*.

* Інструкція щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затверджена наказом Мінфіну від 12.03.2012 № 333.

У цьому разі, зокрема, слід виходити з того, у якому вигляді планується придбати такі солодкі подарункові набори. Одна справа, якщо йдеться про подарунки, вже розфасовані у святкові пакунки, і зовсім інша — якщо буде придбано кондитерські вироби і самостійно розфасовано по пакетах.

Так, у разі закупівлі готових подарункових наборів слід застосовувати КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар».

App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше