Темы статей
Выбрать темы статей
Сортировать по темам

Техдокументація на землю: обліковуємо витрати на виготовлення

Матвеева Виктория, эксперт по финансовым вопросам
Бюджетная бухгалтерия Октябрь, 2022/№ 40
Печать
На підставі рішення сесії міської ради установі передано право постійного користування земельною ділянкою, на якій розміщена адмінбудівля. Установа замовила виготовлення технічної документації на цю ділянку. Як показати в бухобліку витрати на виготовлення такої документації? Чи варто їх уключати до вартості земельної ділянки?

Земельна ділянка → оприбуткування на баланс

Бюджетні установи набувають виключно право постійного користування земельними ділянками із земель державної та комунальної власності, на яких розташовані будівлі, споруди, інші об’єкти нерухомого майна. При цьому право постійного користування земельною ділянкою є різновидом права користування землею. Це право полягає у володінні та користуванні земельною ділянкою, яка перебуває у державній або комунальній власності, без установлення строку. Таке визначення наведено в ч. 1 ст. 92 ЗКУ*.

* Земельний кодекс України від 25.10.2001 № 2768-III.

Підставою для передачі права постійного користування земельною ділянкою є рішення компетентного органу про надання земельної ділянки в постійне користування.

App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше