№40

Бюджетная бухгалтерия, октябрь, 2022/№ 40 Другие номера журнала ›
  • Відшкодування комуналки орендарем «заднім» числом Договір оренди ми змогли укласти на декілька місяців пізніше фактичного початку оренди. Відповідно тільки зараз змогли укласти і договір на відшкодування витрат орендодавця. Як наслідок, зібралося по кілька рахунків за кожним КЕКВ (наприклад, за електроенергію маємо окремо за червень, липень, серпень і вересень). Як бути в цій ситуації?
  • Періодика для бібліотек: як провести передплату? Як в умовах воєнного стану здійснити передплату періодики для поповнення бібліотечних фондів?
  • Провели реконструкцію котельні: як передати видатки? Управління капбудівництва для виконання робіт із реконструкції котельні уклало договір з підрядною організацією. Видатки здійснено за КЕКВ 3142. Після закінчення зазначених робіт управління передало роботи бюджетній організації, на балансі якої обліковується котельня. Чи повинно управління обліковувати такі витрати на субрахунку 1311? Які записи в бухобліку має зробити установа — балансоутримувач котельні?
  • Порядок інспектування: є зміни Передусім зазначимо: умови здійснення державного фінансового контролю (далі — держфінконтроль) у період дії воєнного стану визначено постановою № 561*.
  • Техдокументація на землю: обліковуємо витрати на виготовлення На підставі рішення сесії міської ради установі передано право постійного користування земельною ділянкою, на якій розміщена адмінбудівля. Установа замовила виготовлення технічної документації на цю ділянку. Як показати в бухобліку витрати на виготовлення такої документації? Чи варто їх уключати до вартості земельної ділянки?
  • Апгрейд закупівельного законодавства Уряд запровадив нові правила здійснення публічних закупівель на період воєнного часу. Маємо на увазі постанову № 1178*, яка набрала чинності 19.10.2022. Причому остаточний варіант цього документа дещо відрізняється від його проєкту**. Тож у цьому матеріалі розповімо, які закупівельні новації варто взяти до уваги замовникам передусім.
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa

Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.

Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше