Темы статей
Выбрать темы

Ремонтні роботи виконує ФОП: КЕКВ + закупівля

Матвеева Виктория, эксперт журнала «Бюджетная бухгалтерия»
Установа планує провести невеликий ремонт будівлі та прилеглої території (відремонтувати паркан, пофарбувати фасад тощо) на суму до 30 тис. грн. Чи можливо для виконання зазначених робіт укласти договір цивільно-правового характеру з ФОП? За яким КЕКВ проводити такі видатки? Чи необхідно такий договір з ФОП оприлюднювати в системі Prozorro?

Плануємо ремонтні роботи

Насамперед визначаємось із переліком ремонтних робіт, які установа планує провести в будівлі та на прилеглій території, а також характером таких робіт.

Традиційно цими питаннями займається комісія установи. Для цього члени комісії проводять огляд об’єкта, який потребує ремонту, а також визначають майбутні обсяги виконуваних робіт та перелік робіт, які для цього необхідно виконати.

За результатами такого огляду складаємо спеціальний документ — дефектний акт. Нещодавно ми пояснювали, навіщо складати цей документ та яку інформацію в ньому зазначати. З нашими рекомендаціями можете ознайомитись в матеріалі «Плануємо дрібний ремонт: чи потрібен дефектний акт?» (див. «Бюджетна бухгалтерія», 2022, № 28).

Подпишитесь, чтобы открыть доступ к материалам Я уже
logo PRO PRO-доступ Неограниченный доступ ко всем закрытым материалам сайта без рекламы
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa

Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.

Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше