№33

Бюджетная бухгалтерия, сентябрь, 2022/№ 33 Другие номера журнала ›
  • Бюджетні запити: як діємо в період воєнного стану? Бюджетний процес у період дії воєнного стану має свої особливості. Ми докладно розповідали про них в одному з попередніх випусків*.
  • Підготовка пропозицій до Бюджетної декларації: Мінфін затвердив Інструкцію Насамперед зазначимо, що в період дії воєнного стану ст. 33 БКУ та пов’язані з нею норми щодо Бюджетної декларації не діють. Про це свідчить п. 22 розд. IV «Прикінцеві та перехідні положення» БКУ. При цьому Мінфін наказом № 207* затвердив Інструкцію з підготовки пропозицій до Бюджетної декларації (далі — Інструкція).
  • Чергові зміни до Закону № 922: замовники — на старт… Закупівельників очікують чергові зміни до закупівельного законодавства. Законодавці прийняли зміни до Закону № 922*. Маємо на увазі законопроєкт №7163**, історія прийняття якого тягнеться ще з березня цього року. І ось нарешті наразі цей документ знаходиться на підписі у Президента. Розглянемо, чого варто очікувати замовникам.
  • Комп + програми від головного розпорядника: як взяти на облік? Бюджетна установа отримала від головного розпорядника нову комп’ютерну техніку та пакет офісних програм. Як правильно показати такі операції в обліку? Чи потрібно ставити на баланс програмне забезпечення? Чи складати довідку про надходження в натуральній формі?
  • Відрядження старост: чи можливо? Чи можливо надавати відрядження старостам, які приїжджають із сіл до центру громади на наради, виконкоми тощо?
  • Ремонтні роботи виконує ФОП: КЕКВ + закупівля Установа планує провести невеликий ремонт будівлі та прилеглої території (відремонтувати паркан, пофарбувати фасад тощо) на суму до 30 тис. грн. Чи можливо для виконання зазначених робіт укласти договір цивільно-правового характеру з ФОП? За яким КЕКВ проводити такі видатки? Чи необхідно такий договір з ФОП оприлюднювати в системі Prozorro?
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa

Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.

Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше