Темы статей
Выбрать темы статей
Сортировать по темам

Надання фінансової підтримки КП*: на який рахунок?

Станкус Татьяна, эксперт в сфере бюджетной бухгалтерии
Бюджетная бухгалтерия Сентябрь, 2022/№ 34
Печать
Чи може КП отримувати фінансову підтримку від місцевого бюджету на рахунок, відкритий в банку? Чи обов’язково включати таке КП в мережу як одержувача бюджетних коштів?

* КП — комунальне підприємство.

Фінансова підтримка для КП може бути зарахована виключно на казначейський рахунок. Пояснимо, чому саме.

Суб’єкти господарювання, які не мають статусу бюджетної установи, але уповноважені розпорядником бюджетних коштів на здійснення передбачених бюджетною програмою заходів та отримують для цього кошти бюджету, вважаються одержувачами бюджетних коштів. Це прописано у п. 38 ч. 1 ст. 2 БКУ.

App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше