Темы статей
Выбрать темы статей
Сортировать по темам

Чергові закупівельні новації: що пропонує Кабмін?

Матвеева Виктория, эксперт по финансовым вопросам
Бюджетная бухгалтерия Сентябрь, 2022/№ 36
Печать
Нещадавно Мінекономіки у своєму листі* повідомив, що Кабмін працює на проєктом нової закупівельної постанови. Такий проєкт уже розміщено на сайті Мінекономіки** та містить чимало нововведень у сфері закупівель. Розповімо, до яких основних змін варто готуватись замовникам.

* Лист Мінекономіки «Щодо інформування про зміни в законодавстві» від 12.09.2022 № 3323-04/64632-06.

** Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

Чому Кабмін змінює закупівельне законодавство?

Власне, головна причина останніх змін — це прийняття Закону № 2526*, який діє з 10.09.2022. Саме цим Законом було внесно зміни до основного закупівельного документа — Закону № 922**.

* Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та інших законодавчих актів України щодо здійснення оборонних та публічних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану» від 16.08.2022 № 2526-IX.

** Закон України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII.

І як ви вже здогадалися, ці зміни стосуються порядку здійснення закупівель в умовах воєнного стану. Так, пп. 3 — 7 розд. X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону № 922 передбачено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників визначає Кабмін.

App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше