Темы статей
Выбрать темы статей
Сортировать по темам

Черговість здійснення видатків: довідковий матеріал

Станкус Татьяна, эксперт журнала "Бюджетная бухгалтерия"
Бюджетная бухгалтерия Январь, 2023/№ 2
Печать
Для вашої зручності ми підготували довідковий матеріал про черговість здійснення видатків під час дії воєнного стану. Види видатків та їх черговість наведені відповідно до вимог Порядку № 590* станом на 01.01.2023.

* Порядок виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану, затверджений постановою КМУ від 09.06.2021 № 590.

Та аби вам було ще зручніше користуватися цим переліком видатків, ми зазначили там, де це можливо, КЕКВ, за якими слід проводити відповідні видатки.

Нагадаємо: застосування КЕКВ у кожному конкретному випадку залежить від економічної суті платежу. Під час обрання КЕКВ слід застосовувати Інструкцію № 333*.

* Інструкція щодо застосування економічної класифікації видатків, затверджена наказом Мінфіну від 12.03.2012 № 333.

Водночас нагадаємо: головні розпорядники бюджетних коштів при виділенні коштів одержувачам здійснюють видатки за такими КЕКВ:

2281 «Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм», 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку», 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» — для поточних видатків;

3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» — для капітальних видатків.

Тож для здійснення зазначених у таблиці видатків одержувачами бюджетних коштів, виділення коштів на відповідні цілі проводьте саме за цими КЕКВ.

Черговість здійснення видатків під час дії воєнного стану

Подпишитесь, чтобы открыть доступ к материалам Я уже
PRO-доступ Неограниченный доступ ко всем закрытым материалам сайта без рекламы
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше