Темы статей
Выбрать темы

Пальне з матрезерву для ліквідації наслідків повені

Матвеева Виктория, эксперт журнала «Бюджетная бухгалтерия»
Бюджетная бухгалтерия Май, 2023/№ 17
Печать
На початку 2023 року управління з питань цивільного захисту міської ради закупило пальне для пунктів незламності. Пальне було придбано для формування місцевого матеріального резерву. Нещодавно отримали лист-прохання про виділення з місцевого резерву пального підрозділу ДСНС для ліквідації наслідків повені. Як організувати передачу таких матеріальних цінностей? Як показати ці операції в бухобліку?

Хто і для чого створює матрезерв?

В умовах воєнного стану питання створення матеріальних резервів на місцевому рівні стоять на порядку денному всіх органів місцевого самоврядування (далі — ОМС).

Що взагалі мають на увазі під матеріальним резервом?

Йдеться про запаси матеріальних цінностей, зокрема будівельних і пально-мастильних матеріалів (далі — ПММ), лікарських засобів та виробів медичного призначення, продовольства, техніки, технічних засобів та інших матеріальних цінностей, призначених для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, надання допомоги постраждалому населенню, проведення невідкладних відновлювальних робіт і заходів.

Повноваження на створення та використання матеріальних резервів на місцевому рівні мають органи виконавчої влади та ОМС. Крім того, посадові особи таких органів уповноважені контролювати наявність цих резервів на місцевому (регіональному) рівні та несуть відповідальність, передбачену законодавством.

Подпишитесь, чтобы открыть доступ к материалам Я уже
logo PRO PRO-доступ Неограниченный доступ ко всем закрытым материалам сайта без рекламы
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.

Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше