(066) 87-010-10 Перезвоните мне
Переводим бухгалтеров в ОНЛАЙН!
? С помощью этой функции вы можете перейти в номер, который вас интересует
В этом номере :
 
  • В избранное
  • Печать
  • Шрифт
  • Цвет фона
  • Комментарии 0
  • В разработке
8/13
Оплата труда
Оплата труда
Ноябрь , 2016/№ 22/1

Вихователь ДНЗ + кастелянка: чи допустиме поєднання

http://tinyurl.com/yydj3jwq
У дитсадку вихователь як педагог має навантаження на 1,5 ставки. Чи може цей педпрацівник працювати ще й як кастелянка на 0,25 ставки на умовах внутрішнього сумісництва?

Виконання працівником, крім своєї основної, іншої регулярної оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час на тому ж або іншому підприємстві, в установі, організації вважається сумісництвом ( п. 1 Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ, організацій, затвердженого спільним наказом Мінпраці, Мін’юсту та Мінфіну від 28.06.93 р. № 43).

Робітники, спеціалісти і службовці державних підприємств, установ і організацій мають право працювати за сумісництвом, тобто виконувати, крім своєї основної, іншу роботу на умовах трудового договору. На умовах сумісництва працівники можуть працювати на тому ж або іншому підприємстві, в установі, організації або у громадянина у вільний від основної роботи час ( п. 1 постанови КМУ «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій» від 03.04.93 р. № 245).

У п. 2 наведеної постанови вказано: тривалість роботи за сумісництвом не може перевищувати чотирьох годин на день і повного робочого дня у вихідний день. Загальна тривалість роботи за сумісництвом протягом місяця не повинна перевищувати половини місячної норми робочого часу.

Крім того, слід враховувати, що норма часу на ставку заробітної плати за посадою вихователя групи загального типу дошкільного навчального закладу становить 30 годин на тиждень ( п. 64 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міносвіти від 15.04.93 р. № 102). Тоді як нормальна тривалість робочого часу для посади «кастелянка» становить 40 годин на тиждень ( ст. 50 КЗпП).

Увага! Тривалість робочого часу вихователя на 1,5 ставки складає 45 годин на тиждень, а за сумісництвом на посаді кастелянки з обсягом роботи на 0,25 ставки — 10 годин протягом тижня (9 та 2 години щодня відповідно за кожною посадою при п’ятиденному робочому тижні).

Конкретний графік роботи такого працівника затверджується керівником навчального закладу за погодженням з виборним профспілковим органом з урахуванням режиму роботи дошкільного навчального закладу.

Заинтересовал журнал?
Получайте по подписке больше статей и специальных предложений
вихователь ДНЗ, кастелянка, внутрішнє сумісництво добавить теги изменить теги
Добавьте свои теги к статье
Разделяйте метки запятой. Например: бухгалтерия, форма, проценты, НДС, квартальный отчёт. Максимальное количество 10.
или Закрыть
Ваша оценка учтена! Оцените статью :
  • Хорошо
  • Нормально
  • Плохо
Поделиться:
Комментарии к статье