(066) 87-010-10 Перезвоните мне
Переводим бухгалтеров в ОНЛАЙН!
Перейти к номеру...
 • № 22
 • № 21
 • № 20/1
 • № 20
 • № 19
 • № 18/1
 • № 18
? С помощью этой функции вы можете перейти в номер, который вас интересует
 • В избранное
 • Печать
 • Шрифт
 • Цвет фона
 • Комментарии 0
 • В разработке
9/11
Оплата труда
Оплата труда
Ноябрь , 2018/№ 22/1

Як виражати і приймати любов: в організаційному контексті і не тільки

Гм… Тема нашої розмови, здається, сильно відхилилася від професійної сфери. Причому тут узагалі любов до управління кадрами? Причин появи такої статті в нашому виданні дві: перша — будь-який кадровик він ще і людина, тобто йому варто будувати стосунки любові з близькими людьми якісно, з розумінням і усвідомленням; а ось друга — не така очевидна — будь-яка комунікація, у тому числі й професійна, містить певні елементи любовних стосунків! Так, у крихітних дозах, у найбільших нешкідливих кількостях, але й в роботі ми говоримо іншим людям приємні слова, намагаємося зробити щось важливе для них тощо. Інакше кажучи, аналітика способів вираження і розуміння любові не може бути марною для всіх тих, хто працює з людьми. Тож читайте далі! Раді будемо вашим відгукам та запитанням, які ви можете надіслати на електронну адресу, представлену вище.

Чи знає хтось, що таке любов?

Давайте трохи розберемося в термінах. Насправді, не можна плутати любов і закоханість. Почуття ейфорії, ідеалізація партнера, коли здається, що в ньому немає жодного недоліку, минають. За ними може прийти справжня любов, а може, й ні.

Але справжня любов — це завжди вибір, одна людина любить іншу, бачачи і її переваги, і її недоліки.

Важливо

Ставлення до любові як до власного вибору людини, до її рішення, дозволяє їй бути активною, вчиняти дії, спрямовані на підвищення якості своїх стосунків.

Слухайте, а чому люди взагалі розлучаються? Чому їх прекрасна і захоплююча закоханість не переростає в любов? Найчастіше, тому що вони використовують різні мови любові, тобто різні способи виражати і сприймати любов. Як це? Він що, китаєць, а вона англійка? Що ви, я зовсім не про це — чоловік може хоч сто разів сказати своїй жінці: «Я люблю тебе» і заробити для неї всі гроші світу, але їй цього буде мало… Вона, можливо, кричатиме йому у відчаї: «Що ти, не міг мені подзвонити? У тебе зовсім немає на мене часу…». Вони розуміють любов по-різному. І для того, щоб бути щасливими, їм усього лише потрібно вивчити мови одне одного.

Щось схоже відбувається і в організації. Начальник може вважати, що вище щастя для людини — це гроші. Саме вони визначатимуть лояльність (читай: любов останнього) до організації. А що, якщо це не так?

Загалом, точно варто розрізняти любов як почуття (пристрасті, близькості, зобов’язань) і любов як діяльність. Неважко помітити, що почуття пристрасті, близькості та зобов’язань можуть виникати в людини не лише в сексуальній, міжстатевій любові, але і в лояльності організації.

Зарегистрируйтесь

для того, чтобы читать статью полностью.

Зарегистрироваться

Уже зарегистрированы? Войти с паролем

любов, вираження любові, прийняття любові, мова любові, слова схвалення, якісний час, отримання подарунків, акти служіння, фізичний дотик добавить теги изменить теги
Добавьте свои теги к статье
Разделяйте метки запятой. Например: бухгалтерия, форма, проценты, НДС, квартальный отчёт. Максимальное количество 10.
или Закрыть
Комментарии к статье