«Без тебе я як без рук…»: відкликаємо працівника з відпустки

В избранном В избранное
Печать
Беляева Елена, эксперт по вопросам оплаты труда
Оплата труда Июль, 2019/№ 14/1
Іноді виробнича необхідність змушує роботодавця відкликати працівника з відпустки. Чи завжди можна піти на такий крок? Чи має право працівник відмовитися переривати свій відпочинок? Відповіді на ці та інші запитання ви знайдете у пропонованому матеріалі.

Переривати щорічну відпустку ні з того ні з сього трудове законодавство не дозволяє. Але як бути, якщо раптом стався аврал і без відпускника в цей момент як без рук? Чи можна потурбувати його на відпочинку? На жаль, не завжди.

Коли можна відкликати працівника з відпустки?

Відкликати працівника зі щорічної відпустки можна виключно, щоб (ч. 8 ст. 79 КЗпП, ч. 3 ст. 12 Закону про відпустки):

• відвернути стихійне лихо;

• відвернути виробничу аварію;

• усунути наслідки стихійного лиха або виробничої аварії;

• відвернути нещасний випадок, простій, загибель або псування майна підприємства;

• в інших випадках, передбачених законодавством.

Зверніть увагу! Зазначений перелік підстав для відкликання працівника з відпустки — вичерпний. Жодні інші причини не надають роботодавцю права безапеляційно заявити працівнику, що його відпочинок переривається.

Утім, навіть при настанні обумовлених законом форс-мажорних обставин викликати відпускника на роботу можна лише при виконанні певних умов. Назвемо їх.

Умови відкликання з відпустки

Умова 1. Працівник повинен надати письмову згоду на відкликання з відпустки (виняток — держслужбовці, про них ми скажемо далі).

Зверніть увагу: відмову працівника перервати свій відпочинок і повернутися «до верстата» не можна вважати порушенням трудової дисципліни (зокрема, прирівнювати до прогулу). І вже, звичайно, це не привід для звільнення.

Неправомірне відкликання працівника з відпустки та/або відкликання без його згоди є порушенням трудового законодавства, яке може «накликати» на роботодавця штраф у розмірі однієї мінімальної заробітної плати (абз. 8 ч. 2 ст. 265 КЗпП). Крім того, посадових осіб установи можуть покарати адмінштрафом у розмірі від 510 до 1700 грн. (ч. 1 ст. 41 КпАП1).

1 Кодекс України про адміністративні правопорушення від 07.12.84 р. № 8073-Х.

Умова 2. Відкликати працівника можна тільки зі щорічної відпустки. З інших видів відпусток відкликати працівника, навіть за його згодою, заборонено (див. таблицю на с. 8). Аналогічні роз’яснення надані в листі Мінсоцполітики від 17.10.2016 р. № 576/13/116-16 (див. спецвипуск «ОП», 2018, № 8/1, с. 28).

Чтобы посмотреть полную версию, подпишитесь на журнал Вы уже подписались? Войти

Похоже, что вы используете блокировщик рекламы :(

Чтобы пользоваться всеми функциями сайта, добавьте нас в исключения!

Как отключить