«Мовний» закон крізь призму трудових відносин

В избранном В избранное
Печать
Носиков Александр, ведущий научный сотрудник НИИ труда и занятости населения Минсоцполитики Украины и НАН Украины, канд. соц. наук
Оплата труда Июль, 2019/№ 14/1
Закон про мову* закріпив природне право та обов’язок кожного громадянина знати й вживати державну мову країни, в якій він проживає. Отже, «мовний» закон стосується всіх українців, які апріорі мають володіти українською мовою. При цьому декому доведеться засвідчувати власний мовний рівень на іспиті, а від декого вимагатимуть додаткових документів для прийняття на роботу.

* Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» від 25.04.2019 р. № 2704-VIII.

Суть нововведень

Закону про мову не відкриває, а закріплює шлях обов’язкового володіння українською мовою громадянами країни.

Так, ст. 10 Конституції України встановлено, що державною мовою в Україні є українська мова. У Конституції України також передбачені вимоги щодо обов’язкового володіння державною мовою Президентом України, професійними суддями і суддями Конституційного Суду України.

Очевидно, що українська мова утверджується в публічних сферах суспільного життя — у трудових відносинах, кадровому (та іншому) діловодстві, обслуговуванні споживачів, ЗМІ, книговиданні, в охороні здоров’я, на телебаченні, у кінопрокаті тощо. Процес цей незворотній, але реалізується він поступово (іноді навіть занадто поступово) й триватиме кілька років і потребуватиме не лише використання державних коштів, а й змін у громадянській свідомості.

Закон про мову — це план дій з упровадження української мови у суспільний простір. Загалом він набрав чинності 16.07.2019 р. При цьому законодавці відтермінували частину норм, що спричиняють, на їхню думку, помітний суспільний резонанс. Тобто окремі норми вводитимуть у правове поле поступово.

Державна мова та трудові відносини

Власне про державну мову у сфері трудових відносин йдеться у ст. 20 Закону про мову. Так, згідно з її положеннями:

ЦИТАТА

ніхто не може бути примушений використовувати під час перебування на роботі та виконання обов’язків за трудовим договором іншу мову, ніж державна.

Чтобы посмотреть полную версию, подпишитесь на журнал Вы уже подписались? Войти

Похоже, что вы используете блокировщик рекламы :(

Чтобы пользоваться всеми функциями сайта, добавьте нас в исключения!

Как отключить