Відпустка сумісника: як надавати?

В избранном В избранное
Печать
Гавриленко Лидия, главный специалист по вопросам соцально-экономической защиты ЦК Профсоюза работников здравоохранения Украины
Оплата труда Июль, 2019/№ 14/1
Працівник закладу охорони здоров’я працює за зовнішнім сумiсництвом. Він подав заяву на надання щорічної відпустки за місцем сумісництва в інший період ніж щорiчної вiдпустки за основним мiсцем роботи. Чи повинен роботодавець надати таку відпустку?

Працівник закладу охорони здоров’я працює за зовнішнім сумiсництвом. Він подав заяву на надання щорічної відпустки за місцем сумісництва в інший період ніж щорiчної вiдпустки за основним мiсцем роботи.

Чи повинен роботодавець надати таку відпустку?

Порядок надання відпусток, їх оплата та виплата компенсації за невикористану відпустку регулюються КЗпП, Законом про відпустки та іншими нормативно-правовими актами.

Сумісникам щорічна відпустка надається на загальних засадах, адже відповідно до ч. 3 ст. 56 КЗпП робота на умовах неповного робочого часу не тягне за собою жодних обмежень обсягу трудових прав працівників.

Чтобы посмотреть полную версию, подпишитесь на журнал Вы уже подписались? Войти

Похоже, что вы используете блокировщик рекламы :(

Чтобы пользоваться всеми функциями сайта, добавьте нас в исключения!

Как отключить