Класифікатор професій: аналізуємо Зміни № 8

В избранном В избранное
Печать
Носиков Александр, ведущий научный сотрудник НИИ труда и занятости населения Минсоцполитики Украины и НАН Украины, канд. соц. наук
Оплата труда Март, 2019/№ 6/1
Життя не стоїть на місці, тому застарілі професії втрачають популярність. Деякі з них можна пристосувати до нових умов, а деякі відходять у небуття. Нещодавно Мінекономрозвитку наказом від 15.02.2019 р. № 259 затвердило Зміни № 8 до національного класифікатора ДК 003:2010 «Класифікатор професій» (далі — Зміни № 8). Пропонуємо до вашої уваги детальний аналіз цих змін.

Втрачені професії

Почнемо з кадрових позицій, які виключені з Класифікатора професій. Виключено «наскрізну» посаду «Завідувач машинописного бюро» (код КП 1239), яка фактично не застосовувалася на українському ринку праці. Відповідно перестала бути чинною й кваліфікаційна характеристика цієї посади, що містилася у Випуску 1 (розділ 1) Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників (ДКХП), затвердженого наказом Мінпраці від 29.12.2004 р. № 336.

Крім того, внаслідок скасування «нормативки» радянських часів, зокрема постанови Ради Міністрів УРСР від 01.12.90 р. № 357, з Класифікатора професій виключені такі посади:

• «Головний державний експерт з умов праці України» (код КП 1229.1);

• «Головний державний експерт з умов праці» (код КП 1229.3).

Професії зі зміненими кодами КП

Чтобы посмотреть полную версию, подпишитесь на журнал Вы уже подписались? Войти

Похоже, что вы используете блокировщик рекламы :(

Чтобы пользоваться всеми функциями сайта, добавьте нас в исключения!

Как отключить