Апгрейд Класифікатора професій: що робити та куди бігти?

В избранном В избранное
Печать
Кучерова Оксана, юрист
Оплата труда Март, 2019/№ 6/1
Записи у трудовій книжці про найменування роботи, професії або посади, на яку прийнятий працівник, повинні відповідати найменуванням професій і посад, зазначеним у Класифікаторі професій. Нещодавно до нього були внесені чергові зміни. Ми цінуємо ваш час, тому з радістю підкажемо, як врахувати ці новації у кадровій документації.

Коротко про зміни

Мінекономрозвитку наказом від 15.02.2019 р. № 259 затвердило Зміни № 8 до національного класифікатора ДК 003:2010 «Класифікатор професій» (далі — Зміни № 8). Це вже восьмий апгрейд Класифікатора професій. Детально про те, які професійні назви були змінені та які професії були виключені чи, навпаки, додані, ви можете прочитати в статті «Класифікатор професій: аналізуємо Зміни № 8».

Знаємо, що не всім подобається працювати з Класифікатором професій, не всі вважають його використання виправданим і необхідним, але «маємо те, що маємо». Тому наше з вами завдання — по-перше, розібратися, на що вплинуть ці зміни, по-друге, визначитись, як їх врахувати у кадровій документації.

Відразу скажемо, що Зміни № 8 досить вузькоспрямовані та зачіпають здебільшого посади органів місцевого самоврядування, установ освіти та медицини, підприємств хімічної промисловості. Якщо ви потрапили під хвилю цих змін, не слід панікувати, ми зараз з вами визначимося, що з цим робити.

Чтобы посмотреть полную версию, подпишитесь на журнал Вы уже подписались? Войти

Похоже, что вы используете блокировщик рекламы :(

Чтобы пользоваться всеми функциями сайта, добавьте нас в исключения!

Как отключить