(066) 87-010-10 Перезвоните мне
Переводим бухгалтеров в ОНЛАЙН!
  • В избранное
  • Печать
  • Шрифт
  • Цвет фона
  • Комментарии 0
  • В разработке
6/13
Оплата труда
Оплата труда
Май , 2019/№ 10/1

Практичний психолог ІРЦ & навчальна робота у закладі загальної середньої освіти

http://tinyurl.com/yy23weqr
Чи може практичний психолог інклюзивно-ресурсного центру виконувати навчальну роботу у закладі загальної середньої освіти та роботу за сумісництвом?

Згідно з п. 40 Положення про інклюзивно- ресурсний центр, затвердженого постановою КМУ від 12.07.2017 р. № 545, тривалість робочого тижня педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру становить 40 годин, що складає тарифну ставку, з яких педагогічне навантаження фахівців інклюзивно-ресурсного центру, які надають психолого-педагогічну допомогу дітям з особливими освітніми потребами, становить 18 годин на тиждень для безпосередньої роботи з такими дітьми. Передбачено також, що фахівці інклюзивно-ресурсного центру провадять інші види діяльності, зокрема надають консультації батькам (законним представникам) дітей, педагогічним працівникам, які беруть участь в інклюзивному навчанні, тощо.

Згідно з п. 47 цього Положення на педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів поширюються умови оплати праці, умови надання щорічних відпусток та інші пільги, встановлені законодавством для педагогічних працівників спеціальних закладів загальної середньої освіти.

Заинтересовал журнал?
Получайте по подписке больше статей и специальных предложений
психолог ІРЦ, інклюзивно- ресурсний центр, психолог школи добавить теги изменить теги
Добавьте свои теги к статье
Разделяйте метки запятой. Например: бухгалтерия, форма, проценты, НДС, квартальный отчёт. Максимальное количество 10.
или Закрыть
Комментарии к статье