(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
6/13
Оплата праці
Оплата праці
Травень , 2019/№ 10/1

Практичний психолог ІРЦ & навчальна робота у закладі загальної середньої освіти

http://tinyurl.com/y2w3463n
Чи може практичний психолог інклюзивно-ресурсного центру виконувати навчальну роботу у закладі загальної середньої освіти та роботу за сумісництвом?

Згідно з п. 40 Положення про інклюзивно- ресурсний центр, затвердженого постановою КМУ від 12.07.2017 р. № 545, тривалість робочого тижня педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру становить 40 годин, що складає тарифну ставку, з яких педагогічне навантаження фахівців інклюзивно-ресурсного центру, які надають психолого-педагогічну допомогу дітям з особливими освітніми потребами, становить 18 годин на тиждень для безпосередньої роботи з такими дітьми. Передбачено також, що фахівці інклюзивно-ресурсного центру провадять інші види діяльності, зокрема надають консультації батькам (законним представникам) дітей, педагогічним працівникам, які беруть участь в інклюзивному навчанні, тощо.

Згідно з п. 47 цього Положення на педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів поширюються умови оплати праці, умови надання щорічних відпусток та інші пільги, встановлені законодавством для педагогічних працівників спеціальних закладів загальної середньої освіти.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
психолог ІРЦ, інклюзивно-ресурсний центр, психолог школи додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Коментарі до статті