10 способів розслабитися

В избранном В избранное
Печать
Зимовин Алексей, практикующий психолог, канд. психол. наук, a.zimovin@id.factor.ua
Оплата труда Май, 2019/№ 10/1
Відпустка близько? У когось уже так, а в когось ще й не дуже. Зрозуміло одне — літо вже тут, сонечко пригріває, а сили та бажання виконувати якісь професійні завдання випаровуються швидше звеселяючого газу. А це означає, що потрібно відпочивати, іншого способу відновити сили еволюція людському організму не подарувала. Відпочивати можна і потрібно не лише у відпустці, але і в робочий час. Зменшити тиск життя, видихнути напруження… У цій статті розглянемо 10 простих способів легко і швидко розслабитися.

1. Виплеснути те, що накопичилося

Людина втомлюється від двох основних речей: коли їй щось дуже потрібно отримати, але вона цього не отримує, і коли їй щось потрібно віддати, від чогось позбавитися, а в неї це не виходить. Тому одна з найчастіших причин втоми — у вашій душі накопичилося надто багато переживань, думок, що, звичайно ж, пов’язано і з великою кількістю справ.

Хороший спосіб відпочити — виплеснути свій негатив. Для цього ви можете обрати той спосіб, який вам найбільш приємний. Це може бути спів, малювання, танець. Ви можете написати невеликий текстовий твір.

УВАГА!

В усіх випадках такого самовираження зовсім не важливо, щоб те, що у вас виходить, мало художню цінність. Просто дозвольте собі отримати задоволення від того, що відбувається.

Ви можете писати або малювати все, що спадає вам на думку. Творіть спонтанно і не намагайтеся контролювати цей процес.

Відмінний спосіб скинути напругу — крик. Можна виїхати в ліс і покричати, але якщо і на це немає часу, то можна кричати в закритій машині. Останній лайфхак підказала авторові одна з клієнток.

Чтобы посмотреть полную версию, подпишитесь на журнал Вы уже подписались? Войти

Похоже, что вы используете блокировщик рекламы :(

Чтобы пользоваться всеми функциями сайта, добавьте нас в исключения!

Как отключить