Щодо надання відпусток працівникам, які мають дітей

Министерство развития экономики, торговли и сельского хозяйства Украины
Оплата труда Сентябрь, 2020/№ 18/1
В избранном В избранное
Печать
Лист від 13.05.2020 р. № 3512-06/30165-02

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України на лист Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Верховної Ради України від 30.04.2020 р. № 01/41146-20 розглянуло <…> звернення <…> стосовно застосування норм Закону України «Про відпустки» (далі — Закон) і повідомляє.

1. Чи має право на відпустку «на дітей» вдова, що має двох дітей віком 6 і 10 років, яка вийшла вдруге заміж (другий чоловік не всиновив дітей)?

Відповідно до статті 19 Закону право на додаткову соціальну відпустку має, зокрема, жінка, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15 років, одинока мати — тривалістю 10 календарних днів на рік.

Чтобы посмотреть полную версию, подпишитесь на журнал Вы уже подписались? Войти

Похоже, что вы используете блокировщик рекламы :(

Чтобы пользоваться всеми функциями сайта, добавьте нас в исключения!

Как отключить
Скачайте наше мобильное приложение iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд