Темы статей
Выбрать темы статей
Сортировать по темам

Установа ліквідується: чи виплачувати вихідну допомогу декретниці?

Будз Владимир, эксперт по оплате труда
Оплата труда Июнь, 2022/№ 12
Печать
Працівниця перебуває у відпустці для догляду за дитиною до 3 років. У червні 2022 року установа ліквідується. Чи потрібно виплачувати працівниці вихідну допомогу? Якщо так, то в якому розмірі?

Чи платити вихідну допомогу?

Трудове законодавство містить перелік категорій працівників, яких не можна звільнити з ініціативи роботодавця. До таких «захищених» категорій належать, зокрема, вагітні жінки та жінки, які мають дітей віком до трьох (шести) років, одинокі матері за наявності дитини віком до 14 років або дитини з інвалідністю.

Єдиний виняток із цього правила — установу повністю ліквідують. У такому разі звільнення вищезазначених категорій працівниць допускається. Проте роботодавцю доведеться попіклуватися про їх подальше працевлаштування (ч. 3 ст. 184 КЗпП).

App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше