Темы статей
Выбрать темы статей
Сортировать по темам

Класифікатор професій оновлено: що робити, якщо трудові обов’язки НЕ змінились

Оплата труда Февраль, 2023/№ 3
Печать
Завдяки Змінам № 11, внесеним у Класифікатор професій*, деякі професійні назви робіт (використовуються при заповненні додатка Д5 Об’єднаної звітності) були підкориговані. Проте це не означає, що разом зі зміною професійної назви роботи працівника зміняться і його трудові обов’язки. Вони можуть залишитися тими самими. Чи потрібно в такому разі роботодавцю щось робити? Розберемо далі.

* Класифікатор України «Класифікатор професій» ДК 003:2010, затверджений наказом Держспоживстандарту від 28.07.2010 № 327.

Якщо посаду перейменовано, наприклад «Інженер з підготовки кадрів» (код КП 2412.2) перейменували на «Фахівець з підготовки кадрів» (код КП 2412.2), то в такому разі ані завдання, ані обов’язки, ані кваліфікаційні вимоги до працівника не змінюються. Тобто його істотні умови праці залишаються тими самими.

У такому разі, вважаємо, роботодавцю достатньо зробити наступні кроки.

Крок 1. Проінформувати працівника про причини зміни найменування його посади та попросити його написати заяву про зміну посади.

Подпишитесь, чтобы открыть доступ к материалам Я уже
PRO-доступ Неограниченный доступ ко всем закрытым материалам сайта без рекламы
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше