Передплачуйте бюджетні видання на 2019 рік та отримуйте подарунок!

06.11.2018
Бессрочная акция
22

Зробити бухгалтера добрішим та подарувати йому омріяний ентузіазм до роботи насправді не так важко. З цим неймовірно успішно впорається «Великий бухгалтерський комплект», передплата якого подарує не тільки вільний час, а й можливість придбати той самий подарунок для себе.


Оформлюйте передплату на 2019 рік на друкований комплект улюблених бухгалтерських видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці» чи «Бюджетна бухгалтерія» та «Місцеве самоврядування» і отримуйте у подарунок електронні версії видань-помічників, он-лайн курс від Factor Academy та сертифікат на покупки в мережі магазинів «АЛЛО» номіналом до 3000 грн.Піклуйтеся за власний професійний добробут вже зараз! Та працюйте весь наступний рік без форс-мажорів, напружень та головного болю.


ХОЧУ ПОДАРУНКИ!

Скачайте наше мобильное приложение iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд