Річна інвентаризація

Річна інвентаризація
Мова українська Рік видання 2018 Формат електронна книга (pdf) Кількість сторінок 104
Повна інформація

Наближається кінець року, отже, й обов’язкова щорічна інвентаризація. І хоча ця процедура не нова і кожне підприємство має з нею справу щонайменше раз на рік, питання про порядок проведення інвентаризації та документування її результатів усе одно залишаються. Ця книга допоможе вам із ними розібратися.

Тут ви дізнаєтеся як про загальні «інвентаризаційні» моменти, так і про нюанси інвентаризації різних видів активів та зобов’язань: основних засобів, нематеріальних активів, запасів, незавершеного будівництва і ремонтів, каси, розрахунків із дебіторами та кредиторами, витрат і доходів майбутніх періодів, а також забезпечень і резервів. Крім описової частини, на сторінках цього номера ви знайдете зразки заповнення багатьох інвентаризаційних документів — інвентаризаційних описів, актів інвентаризації та звіряльних відомостей. До того ж ви дізнаєтеся, як правильно відображати результати інвентаризації в обліку. А на завершення ми нагадаємо про відповідальність, яка загрожує матеріально відповідальним особам у разі виявлення в процесі інвентаризації нестач.


Передплатники видання «Податки & бухоблік» отримали спецвипуск з аналогічним змістом.

Теги
Інвентаризація, основні засоби, нематеріальні активи, ТМЦ каса, розрахунки, лишки, нестачі, облік інвентаризації, відповідальність працівників
Зверніть увагу!

Шановні користувачі!

Щоб електронні книги відображалися у вас коректно, використовуйте одну з цих програм:

Погортати книгу
Відгуки (5)
Ваша оцінка
Ваша оцінка вже врахована Оцініть книгу після покупки Дякуємо, Ваша оцінка врахована
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі