Організація бухобліку

299.00 грн
Оплата за допомогою Liqpay
Організація бухобліку
0
Мова українська Рік видання 2018 Формат електронна книга (pdf) Кількість сторінок 95
Повна інформація

Відколи об’єкт обкладення податком на прибуток став базуватися на бухгалтерському фінрезультаті, увага до бухобліку зросла. А нещодавні зміни до низки основоположної бухгалтерської нормативки ще більше підігріли інтерес до цієї теми. Отже, про це потрібно поговорити. Саме тому нашу книгу ми присвячуємо вивченню теорії бухобліку і розгляду організаційних питань, пов’язаних з його веденням.

Передусім ми зорієнтуємо вас у доволі великій нормативній базі, якою бухгалтер зобов’язаний керуватися у своїй роботі. Потім поговоримо про існуючі на сьогодні основні принципи бухобліку і критерії суттєвості інформації. Безумовно, згадаємо, як підприємства формують облікову політику. Також зупинимося на організації бухгалтерського обліку на підприємстві. Не обійдемо увагою і документальне оформлення господарських операцій. Крім того, тут ви знайдете зразки внутрішніх документів підприємства, що регулюють діяльність бухгалтера: наказів про облікову політику і про організацію бухгалтерського обліку, посадових інструкцій, положення про бухгалтерію тощо.


Передплатники видання «Податки та бухгалтерський облік» отримали спецвипуск з аналогічним змістом.

Теги
Фінансова звітність, первинні документи, план рахунків, організація бухобліку, облікова політика, облікова оцінка, документообіг П(С)БО, МСФЗ облікові, регістри
Зверніть увагу!

Шановні користувачі!

Щоб електронні книги відображалися у вас коректно, використовуйте одну з цих програм:

Погортати книгу
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor