Оплата праці

299.00 грн
Оплата за допомогою Liqpay
Оплата праці
4
Мова українська Рік видання 2019 Формат електронна книга (pdf) Кількість сторінок 111
Повна інформація

Оплата праці — це тема, що ніколи не втрачає своєї актуальності. Адже підприємства у своїй господарській діяльності не можуть обійтися без залучення найманих працівників. Доволі часто найману працю використовують і фізособи-підприємці. У такій ситуації надзвичайно важливо правильно нарахувати і виплатити заробітну плату працівникам з дотриманням усіх законодавчо встановлених гарантій в оплаті праці. Саме про це наш сьогоднішній номер.

Тут ми нагадаємо, які документи регулюють питання оплати праці, розповімо про «оплатні» мінгарантії працюючим і з’ясуємо, з чого складається фонд оплати праці. Поговоримо також про те, які режими роботи можуть бути на підприємстві та як установлюються норми робочого часу в різних випадках. Крім того, ви дізнаєтеся про документування роботи працівників. Звісно, зупинимося й на тому, як розрахувати основну та окремі складові додаткової заробітної плати, а також на порядку виплати зарплати та інших важливих «оплатних» питаннях.


Передплатники видання «Податки та бухгалтерський облік» отримали спецвипуск з аналогічним змістом.

Теги
Оплата праці, фонд оплати праці, наймані працівники, мінімальні гарантії, режим роботи, норми робочого часу, документальне оформлення, календар робочого часу, виплата зарплати, доплата, відповідальність
Зверніть увагу!

Шановні користувачі!

Щоб електронні книги відображалися у вас коректно, використовуйте одну з цих програм:

Погортати книгу
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor