Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Надбавка за безперервний стаж роботи фельдшеру

Редакція ББ
Бюджетна бухгалтерія Липень, 2009/№ 27
Друк
Відповідь на запитання

НАДБАВКА ЗА БЕЗПЕРЕРВНИЙ СТАЖ РОБОТИ ФЕЛЬДШЕРУ

 

Анжела КУПЛИВАНЧУК, головний спеціаліст Департаменту економіки, фінансів та бухгалтерської звітності Міністерства охорони здоров’я України

 

Фельдшер станції швидкої допомоги, який мав право на максимальну надбавку за безперервний стаж роботи у розмірі 60 %, звільнився у зв’язку з призовом на військову службу. Але його було зараховано не в Збройні Сили України, а в аварійно-рятувальний підрозділ спеціального призначення Головного управління МНС України.

Чи прирівнюється робота в підрозділах МНС України до служби в Збройних Силах України? Чи повинна в цьому випадку зберігатися надбавка за безперервний стаж роботи?

(Донецька обл.)

 

У

п.п. 4.1.1 спільного наказу Міністерства праці та соціальної політики України та Міністерства охорони здоров’я України «Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення» від 05.10.2005 р. № 308/519 (далі — Умови № 308/519) наведено перелік закладів, посад, розмірів надбавок за тривалість безперервної роботи та порядок їх виплати. Цим підпунктом передбачено нарахування зазначених надбавок старшим лікарям, лікарям та фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою виїзних бригад, водіям та молодшим медичним сестрам виїзних бригад станцій (відділень) швидкої медичної допомоги.

У

п.п. 4.1.3 Умов № 308/519 визначені періоди роботи, що зараховуються у стаж безперервної роботи, який дає право на отримання надбавки за тривалість безперервної роботи, зокрема, час служби у Збройних Силах України, в органах внутрішніх справ і державної безпеки.

Відповідно до

п. 2 постанови КМУ від 06.08.2008 р. № 695 «Про поширення дії постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.92 р. № 939» для призначення пенсій за вислугу років відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 09.04.92 р. № 2262-XI до вислуги років осіб офіцерського складу, прапорщиків, мічманів, військовослужбовців надстрокової служби та військової служби за контрактом, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, податкової міліція, Державної кримінально-виконавчої служби, органів і підрозділів цивільного захисту зараховується служба в органах і підрозділах цивільного захисту з дня призначення на відповідну посаду.

З огляду на зазначене,

період служби в аварійно-рятувальному підрозділі спеціального призначення Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи повинен зараховуватися до стажу безперервної роботи, який дає право на отримання надбавки за тривалість безперервної роботи.
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі