Теми статей
Обрати теми

Інформаційна сторінка

Редакція ББ
Новини

ІНДЕКС ІНФЛЯЦІЇ ЗА ТРАВЕНЬ 2011 РОКУ — 100,8 %

За даними Держкомстату України, індекс споживчих цін (індекс інфляції) за травень 2011 року становить 100,8 %.

 

ДОПОВНЕНО ПЕРЕЛІК ПЛАТНИХ ПОСЛУГ, ЯКІ МОЖУТЬ НАДАВАТИСЯ НАВЧАЛЬНИМИ ЗАКЛАДАМИ

Постановою КМУ від 01.06.2011 р. № 575

унесено зміни до Переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та організаціями системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності, затвердженого постановою КМУ від 27.08.2010 р. № 796.

Зокрема, перелік дозволених платних послуг у сфері освітньої діяльності доповнено такою послугою, як

проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання Українським центром оцінювання якості освіти та його регіональними підрозділами.

Постанова № 575

набере чинності з дня її офіційного опублікування.

 

УНЕСЕНО ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ТА РОЗМІРІВ КОМПЕНСАЦІЙНИХ ВИПЛАТ ДІТЯМ, ЯКІ ПОТЕРПІЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

Постановою КМУ від 25.05.2011 р. № 533

викладено в новій редакції п. 1 постанови КМУ «Про порядок і розміри компенсаційних виплат дітям, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 08.02.97 р. № 155.

Оновленим

п. 1 постанови № 155 з 1 квітня 2011 року встановлено щомісячну грошову компенсацію на дітей, які навчаються в середніх загальноосвітніх школах, професійно-технічних навчальних закладах, коледжах та технікумах (училищах), розташованих на територіях радіоактивного забруднення, а також дітей, евакуйованих із зони відчуження, дітей, які стали інвалідами внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей, які проживали в зоні безумовного (обов’язкового) відселення з моменту аварії до відселення і які не харчуються в їдальнях зазначених навчальних закладів, а також за всі дні, коли перелічені особи не відвідували ці заклади, до досягнення ними повноліття в таких розмірах: віком від 6 до 10 років — 180 грн., від 11 до 14 років — 185 грн., від 15 до 18 років — 190 грн. на місяць пропорційно навчальним дням, в які діти не харчувалися.

Постанова № 533

набрала чинності 31.05.2011 р.

 

ФІНАНСУВАННЯ ЗАХОДІВ З ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ

Постановою КМУ «Деякі питання фінансування заходів з оздоровлення та відпочинку дітей» від 20.05.2011 р. № 586

затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення заходів з оздоровлення та відпочинку дітей.

Цей

Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Надання позашкільної освіти державними позашкільними навчальними закладами та заходи з оздоровлення та відпочинку дітей» на проведення заходів з оздоровлення та відпочинку дітей.

Бюджетні кошти спрямовуються:

МОНмолодьспорту — для проведення заходів з літнього оздоровлення та відпочинку талановитих та обдарованих дітей;

Раді міністрів АР Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям — для проведення заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей (далі — діти пільгових категорій) у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

Розподіл путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку здійснюється пропорційно кількості дітей пільгових категорій виходячи з того, що дитина має право на забезпечення путівкою до такого закладу за рахунок бюджетних коштів

один раз на рік.

Путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, придбані за рахунок бюджетних коштів, надаються дітям пільгових категорій

безоплатно.

 

ПОПЕРЕДНЯ ОПЛАТА ТОВАРІВ, РОБІТ ТА ПОСЛУГ ЗА ДЕРЖАВНІ КОШТИ

Постановами КМУ від 11.05.2011 р. № 580

та від 06.06.2011 р. № 590 унесено зміни до постанови КМУ «Питання попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» від 09.10.2006 р. № 1404 (далі — постанова № 1404).

Згідно з оновленим

п.п. 5 п. 1 постанови № 1404 замовники можуть передбачати в договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти відповідно до належним чином оформленого рішення головного розпорядника бюджетних коштів попередню оплату лише в разі закупівлі, зокрема, на строк не більше шести місяців товарів і робіт, пов’язаних з підготовкою об’єктів, зазначених у пп. 1 — 3 і 13 додатка 2 до Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, затвердженої постановою КМУ від 14.04.2010 р. № 357. При цьому строк надання авансових платежів, які використовуються для придбання конструкцій, обладнання та устаткування іноземного виробництва, може бути продовжено за рішенням Кабміну.

Також унесено зміни до п.п. 4 п. 1 постанови № 1404, за яким передбачена можливість попередньої оплати в договорах про закупівлю на строк не більше вісімнадцяти місяців. Тепер ця норма стосується не лише товарів, робіт і послуг, пов’язаних з придбанням та ремонтом повітряних суден, а й матеріалів, конструкцій, виробів, необхідних для виконання робіт з будівництва великих та позакласних мостів. У зв’язку з цим відповідні зміни внесено й до постанови КМУ «Питання здійснення попередньої оплати робіт (послуг) замовниками будівництва великих та позакласних мостів» від 30.05.2007 р. № 788.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі