Теми статей
Обрати теми

Інформаційна сторінка

Редакція ББ
Новини

НОРМИ ВИТРАТ МИЛА ТА МИЙНИХ ЗАСОБІВ

З метою приведення нормативно-правових актів Державної пенітенціарної служби у відповідність до Кримінально-виконавчого кодексу України, Закону України «Про Державну кримінально-виконавчу службу України» та створення належних санітарно-гігієнічних умов для осіб, які тримаються в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах, курсантів і слухачів навчальних закладів, осіб рядового і молодшого начальницького складу та працівників Державної кримінально-виконавчої служби Мін’юст наказом від 10.02.2012 р. № 233/5 затвердив:

— Норму витрат мила на туалетні, санітарно-гігієнічні потреби і миття в лазні для осіб, які тримаються в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах;

— Норму витрат мила на туалетні, санітарно-гігієнічні потреби і миття в лазні для курсантів і слухачів навчальних закладів, осіб рядового і молодшого начальницького складу та працівників Державної кримінально-виконавчої служби;

— Норму витрат мийних засобів на прання речового майна та постільних речей для осіб, які тримаються в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах, та курсантів і слухачів навчальних закладів Державної кримінально-виконавчої служби.

Наказ Держдепартаменту України з питань виконання покарань «Про норми витрат мила та мийних засобів для осіб, які тримаються в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах, курсантів і слухачів навчальних закладів, осіб рядового і молодшого начальницького складу та працівників Державної кримінально-виконавчої служби» від 10.11.2003 р. № 212 визнано таким, що втратив чинність.

Наказ № 233/5 набере чинності з дня його офіційного опублікування.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО ПРИМІРНЕ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ

На виконання ч. 3 ст. 6 Закону України «Про порядок проведення реформування системи охорони здоров’я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві» Кабмін постановою від 08.02.2012 р. № 84 затвердив Примірне положення про Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Відповідно до цього Положення Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф є закладом охорони здоров’я, що забезпечує на території відповідно Вінницької, Дніпропетровської, Донецької областей і міста Києва організацію та надання екстреної медичної допомоги пацієнтам і постраждалим, які перебувають у невідкладних станах, у повсякденних умовах, в особливий період та під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

У Положенні визначені основні завдання Центру, його права, джерела фінансування, обов’язки керівника та інше.

Постанова № 84 набула чинності 16.02.2012 р.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО ПЕРЕЛІК ПЛАТНИХ ПОСЛУГ, ЩО МОЖУТЬ НАДАВАТИСЯ ПІДРОЗДІЛАМИ ДЕРЖІНСПЕКЦІЇ ТЕХНОГЕННОЇ БЕЗПЕКИ

Кабмін постановою «Деякі питання надання підрозділами Державної інспекції техногенної безпеки платних послуг» від 20.02.2012 р. № 110 затвердив Перелік платних послуг, що можуть надаватися підрозділами Державної інспекції техногенної безпеки.

Зазначені у цьому Переліку платні послуги надаються за письмовими запитами юридичних і фізичних осіб на договірних засадах за умови, що їх надання не суперечить та не перешкоджає основній діяльності підрозділів Держінспекції техногенної безпеки.

 

ЛИСТОК НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ ВІДТЕПЕР МОЖУТЬ ВИДАВАТИ Й ПРИВАТНІ ЛІКУВАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

Наказом МОЗ від 06.12.2011 р. № 882 внесено зміни до Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженої наказом МОЗ від 13.11.2001 р. № 455.

Відповідно до цих змін право видачі листків непрацездатності відтепер надається й лікуючим лікарям закладів охорони здоров’я незалежно від форми власності та лікарям, що провадять господарську діяльність з медичної практики як фізичні особи — підприємці.

Нагадаємо, що раніше таке право надавалося тільки лікуючим лікарям державних і комунальних закладів охорони здоров’я; лікуючим лікарям стаціонарів протезно-ортопедичних установ системи Мінпраці та соцполітики; лікуючим лікарям туберкульозних санаторіїв; фельдшерам у місцевостях, де відсутній лікар, а також на плаваючих суднах. Список цих фельдшерів затверджується щороку органами охорони здоров’я.

З набранням чинності зазначеними змінами такий список поповниться й лікарями, що проводять приватну медичну практику. При цьому, як зазначено в оновленому п. 1.6 Інструкції, видача документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність, здійснюється лікуючим лікарем (фельдшером) при пред’явленні паспорта чи іншого документа, який засвідчує особу непрацездатного, і не може бути платною послугою в закладах охорони здоров’я незалежно від форми власності.

Уточнено й процедуру надання листка непрацездатності у разі його отримання не за місцем проживання. Так, відповідно до оновленого п. 1.9 Інструкції у разі вибору особою лікуючого лікаря і лікувально-профілактичного закладу не за місцем проживання чи роботи документи, що засвідчують тимчасову непрацездатність, видаються за наявності заяви-клопотання особи, погодженої з головним лікарем обраного лікувально-профілактичного закладу або його заступником, засвідченої підписом та круглою печаткою відповідного лікувально-профілактичного закладу.

Наказ № 882 набрав чинності 17.02.2012 р.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з ліцензійним договором та договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa ic-prostir

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі