Теми статей
Обрати теми

Як визначити характер запасів при видобуванні підземних вод

Державна фіскальна служба України
Бюджетна бухгалтерія Вересень, 2014/№ 34
Друк
Який характер запасів корисних копалин, що ідентифікують об’єкт оподаткування при видобуванні підземних вод, зазначається у рядку 2 додатка 2 до податкового розрахунку з плати за користування надрами для видобування корисних копалин?

Форма податкового розрахунку з плати за користування надрами для видобування корисних копалин затверджена наказом Міністерства фінансів України від 17.09.2012 р. № 1000 (далі — податковий розрахунок).

До податкового розрахунку додається додаток 2 «Розрахунок податкового зобов’язання з плати за користування надрами для видобування корисних копалин (у частині корисних копалин, для яких затверджено ставки у відносних показниках)».

При розрахунку податкового зобов’язання з плати за користування надрами для видобування корисних копалин у рядку 2 додатка 2 до податкового розрахунку проставляється «характер запасів корисних копалин, що ідентифікують об’єкт оподаткування», визначений за додатком 3 «Перелік категорій запасів корисних копалин ділянок надр, що визначають об’єкт оподаткування платою за користування надрами для видобування корисних копалин».

Платником складається окремий розрахунок для кожної категорії запасів корисних копалин, що визначають об’єкт оподаткування, з яких видобуто такі корисні копалини. Разом з тим перелік категорій запасів корисних копалин ділянок надр, який зазначено за рядками додатка 3, застосовується до всіх видів корисних копалин, у тому числі і при видобуванні підземних вод.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі