(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 19
  • № 18
  • № 17
  • № 16/1
  • № 16
  • № 15
  • № 14
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
20/24
Бюджетна бухгалтерія
Бюджетна бухгалтерія
Травень , 2015/№ 20

Працівник працює неповний робочий день: чи є особливості заповнення звіту з ЄСВ

Яким чином заповнюється графа 15 «Кількість календарних днів перебування у трудових/цивіль-но-правових відносинах протягом звітного місяця» таблиці 6 додатка 4 до звіту щодо сум нарахованого ЄСВ, якщо найманий працівник працює неповний робочий день?

Відповідно до п. 9 розд. IV Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 р. № 435 (далі — Порядок № 435), таблиця 6 додатка 4 до звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі — ЄСВ) до цього Порядку призначена для формування страхувальником у розрізі кожної застрахованої особи відомостей про суми нарахованої їй заробітної плати (доходу) у звітному місяці.

Графа 15 «Кількість календарних днів перебування у трудових/цивільно-правових відносинах протягом звітного місяця» у таблиці 6 додатка 4 до звіту щодо сум нарахованого ЄСВ відповідає кількості календарних днів з 1-го по 31 (28, 29, 30) залежно від кількості календарних днів у місяці. Якщо початок трудових відносин збігається з першим числом місяця та відсутній факт звільнення застрахованої особи у звітному періоді (закінчення цивільно-правових відносин), значення графи 15 завжди дорівнює кількості календарних днів у місяці. У разі наявності факту звільнення показник відповідає кількості календарних днів тривалості трудових відносин у звітному місяці з урахуванням дня звільнення.

Тобто незалежно від того, що найманий працівник (застрахована особа) працює неповний робочий день, при заповненні таблиці 6 додатка 4 до звіту щодо сум нарахованого ЄСВ у графі 15 «Кількість календарних днів перебування у трудових/цивільно-правових відносинах протягом звітного місяця» зазначається кількість календарних днів з 1-го по 31 (28, 29, 30) залежно від кількості календарних днів у місяці або включаючи дату закінчення трудових відносин.

За матеріалами, розміщеними на Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі
Державної фіскальної служби України (zir.minrd.gov.ua)

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
неповний робочий день, ЄСВ додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті