Щодо виправлень у КОРО

В обраному У обране
Друк
За ма теріалами, розміщеними на Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі Державної фіскальної служби (http://zir.sfs.gov.ua/)
Бюджетна бухгалтерія Серпень, 2016/№ 32
Яким чином здійснюються виправлення у КОРО?

Відповідно до п. 13 гл. 4 розд. II Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, затвердженого наказом Мінфіну від 14.06.2016 р. № 547 (далі — Порядок), виправлення записів у книзі обліку розрахункових операцій (далі — КОРО) може бути зроблено тільки тими особами, які здійснювали ці записи, або особами, які виконують їх обов’язки. Виправлення повинно засвідчуватись підписом відповідальної особи суб’єкта господарювання або суб’єкта господарювання — фізичної особи — підприємця.

Зіпсовані аркуші КОРО та такі, на яких зроблено більше 5 виправлень, слід перекреслити по діагоналі з обох боків, зробити на них напис «Анульовано», проставити дату анулювання, засвідчити підписом відповідальної особи суб’єкта господарювання або суб’єкта господарювання — фізичної особи — підприємця. Усі дані з анульованого аркуша переносяться на новий аркуш КОРО, номер якого проставляється на анульованому аркуші (п. 14 гл.4 розд. II Порядку).

За матеріалами, розміщеними на Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі Державної фіскальної служби
(http://zir.sfs.gov.ua/)

Теги КОРО
Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити