(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
2/5
Бюджетна бухгалтерія
Бюджетна бухгалтерія
Грудень , 2017/№ 47

Деякі питання виплати стипендій у державних та комунальних навчальних закладах, наукових установах

Постанова від 08.11.2017 р. № 918

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1047 «Про розміри стипендій у державних та комунальних навчальних закладах, наукових установах» зміни, що додаються.

2. Установити, що з 1 листопада 2017 р. стипендії у розмірах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1047, з урахуванням змін, затверджених цією постановою, призначаються та виплачуються у межах видатків на стипендіальне забезпечення, затверджених у кошторисах відповідних закладів та установ освіти на 2017 рік.

3. Міністерству соціальної політики забезпечити перерахування коштів державним вищим навчальним закладам I — IV рівня акредитації, науковим установам для виплати соціальних стипендій студентам, курсантам невійськових вищих навчальних закладів, які навчаються за денною формою за державним замовленням, у розмірах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1047, з урахуванням змін, затверджених цією постановою, у повному обсязі.

4. Центральним органам виконавчої влади, Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям вжити заходів для забезпечення загальноосвітніми, професійно-технічними, вищими навчальними закладами та науковими установами, що належать до сфери їх управління, виконання вимог цієї постанови за рахунок і в межах затверджених в установленому порядку видатків, передбачених на стипендіальне забезпечення у кошторисах таких закладів та установ.

5. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування та застосовується з 1 листопада 2017 року.

Прем’єр-міністр України В. Гройсман

Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2017 р. № 918

Зміни, що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1047

1. Абзац другий пункту 1 після слова «професійно-технічних» доповнити словами «навчальних закладів».

2. Розміри стипендій учнів професійно-технічних, студентів вищих навчальних закладів, наукових установ державної та комунальної форми власності, а також переможців, призерів та учасників інтелектуальних змагань, затверджені зазначеною постановою, викласти в такій редакції:

«ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 28 грудня 2016 р. № 1047

(в редакції постанови Кабінету Міністрів України

від 8 листопада 2017 р. № 918)

Розміри стипендій учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів, наукових установ державної та комунальної форми власності, а також переможців, призерів та учасників інтелектуальних змагань

1. Розмір мінімальної ординарної (звичайної) академічної стипендії:

для учнів професійно-технічних навчальних закладів — 490 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів I — II рівня акредитації, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» або «бакалавр», крім тих, що навчаються за спеціальностями (спеціалізаціями), для яких встановлюються академічні стипендії у підвищеному розмірі, — 980 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів I — II рівня акредитації, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» або «бакалавр» за спеціальностями (спеціалізаціями), для яких встановлюються академічні стипендії у підвищеному розмірі, — 1250 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів III — IV рівня акредитації, наукових установ, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр», крім тих, що навчаються за спеціальностями (спеціалізаціями), для яких встановлюються академічні стипендії у підвищеному розмірі, — 1300 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів III — IV рівня акредитації, наукових установ, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр» за спеціальностями (спеціалізаціями), для яких встановлюються академічні стипендії у підвищеному розмірі, — 1660 гривень на місяць.

2. Розмір соціальної стипендії для учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів, наукових установ з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, а також учнів, студентів, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків:

для учнів професійно-технічних навчальних закладів — 1180 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів, наукових установ — 2360 гривень на місяць.

3. Розмір соціальної стипендії для осіб, які мають право на призначення соціальних стипендій на підставі нормативно-правових актів, якими встановлені державні пільги і гарантії для окремих категорій (крім тих, що зазначені у пункті 2 цих розмірів):

для учнів професійно-технічних навчальних закладів — 450 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів I — II рівня акредитації, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» або «бакалавр», — 890 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів III — IV рівня акредитації, наукових установ, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр», — 1180 гривень на місяць.

4. Розмір академічної стипендії Президента України:

для учнів професійно-технічних навчальних закладів — 1420 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів I — II рівня акредитації, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» або «бакалавр», — 2130 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів III — IV рівня акредитації, наукових установ, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр», — 2720 гривень на місяць.

5. Розмір іменних та академічних стипендій, заснованих Кабінетом Міністрів України:

для учнів професійно-технічних навчальних закладів — 1180 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів I — II рівня акредитації, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» або «бакалавр», — 1900 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів III — IV рівня акредитації, наукових установ, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр», — 2480 гривень на місяць.

6. Розмір стипендії Президента України учасникам і призерам міжнародних учнівських олімпіад з базових навчальних предметів:

учасникам — 2600 гривень на місяць;

призерам — 2950 гривень на місяць.

7. Розмір стипендії Президента України для переможців всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів — членів Малої академії наук — 2600 гривень на місяць.

8. Розмір стипендії Кабінету Міністрів України переможцям Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури — 2360 гривень на місяць.

9. Розмір стипендії імені Тараса Шевченка учням середніх загальноосвітніх навчальних закладів — 2720 гривень на місяць.

10. Розмір стипендії Президента України переможцям Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:

для учнів середніх загальноосвітніх навчальних закладів — 1420 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів I — II рівня акредитації, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» або «бакалавр», — 1770 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів III — IV рівня акредитації, наукових установ, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр», — 2600 гривень на місяць.».

державні навчальні заклади, комунальні навчальні заклади, наукові установи, виплата стипендій додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті