Підвищення категорії бухгалтерові лікарні: за яких умов?

В обраному У обране
Друк
Меренкова Світлана, головний бухгалтер і начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансово-господарського забезпечення Головного управління Держпраці у Харківській області
Бюджетна бухгалтерія Серпень, 2019/№ 30
Штатним розписом міської лікарні передбачено посаду бухгалтера (з дипломом спеціаліста, 7-й тарифний розряд). 17.09.2018 р. на цю посаду було прийнято працівника, який мав диплом бакалавра та не мав досвіду роботи на посаді бухгалтера. У червні 2019 року зазначений працівник закінчив навчання в університеті та отримав диплом магістра за спеціальністю «Облік та аудит». Чи можна підвищити кваліфікаційну категорію і, відповідно, тарифний розряд такому бухгалтеру?

Так, можна, але за певних умов. Пояснимо детальніше.

Оплата праці працівників медичних закладів проводиться відповідно до Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я і установ соціального захисту населення, затверджених спільним наказом Мінпраці і МОЗ від 05.10.2005 р. № 308/519 (далі — Умови № 308/519).

Так, згідно з п.п. 2.2.21 цих Умов інженерам всіх спеціальностей, бухгалтеру (з дипломом спеціаліста), бухгалтеру-ревізору, економісту, програмісту, юрисконсульту, художнику-окопротезисту, редактору та іншим професіоналам встановлюються:

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити