Визначаємо оклади «обслуговуючим» робітникам з 1 січня 2019 року

В обраному У обране
Друк
Коновал Світлана, головний спеціаліст відділу оплати праці в бюджетній сфері Департаменту заробітної плати та умов праці Міністерства соціальної політики України
Бюджетна бухгалтерія Січень, 2019/№ 1-2
Традиційно на початку року виникає питання про розмір посадових окладів працівників бюджетних установ. При цьому окремо доводиться попрацювати над окладами робітників, які зайняті обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування і їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів. Річ у тім, що їх оклади оновлювалися останній раз у травні 2016 року. Тому щорічно їх доводиться розраховувати самостійно. Щоб полегшити життя бухгалтерам, цей обов’язок ми беремо на себе. У сьогоднішній статті ви знайдете оклади «обслуговуючих» робітників, що діють з 1 січня 2019 року.

Отже, умови і розміри оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування і їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів (далі — «обслуговуючі» робітники), затверджені наказом № 77. Востаннє посадові оклади «освіжали» наказом Мінсоцполітики від 16.05.2016 р. № 515.

Як же дізнатися оклади на 2019 рік? Для визначення посадових окладів (місячних тарифних ставок) необхідно виконати одну важливу вимогу. Вона встановлена в абз. 2 п. 1 наказу № 77: розміри місячних окладів (тарифних ставок), зазначених у додатках 1 — 3 до наказу № 77, змінюються в установленому порядку пропорційно підвищенню посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1-го тарифного розряду, розмір якого визначено в примітці 1 додатка 1 до постанови № 1298.

Для того, щоб виконати цю умову, треба розміри місячних тарифних ставок (посадових окладів), які визначені в додатках 1 — 3 до наказу № 77 станом на 01.05.2016 р., помножити на відповідний коефіцієнт пропорційного підвищення посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1-го тарифного розряду.

Цей коефіцієнт з 1 січня 2019 року складає 1,6211 (1921 грн. : 1185 грн.),

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити