Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Щодо отримання на період карантину доплат працівниками сфери соціальних послуг

Міністерство соціальної політики України
Бюджетна бухгалтерія Червень, 2020/№ 22
Друк
Лист від 21.05.2020 р. № 1563/0/78-20

<…> розглянуто <…> запит, що надійшов на адресу Мінсоцполітики, стосовно отримання на період карантину додаткових доплат працівниками надавачів соціальних послуг державного/комунального сектору, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання/перебування їх отримувачів (вдома), та в межах компетенції повідомляється.

Відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2020 р. № 375 <…> на період дії карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», та протягом 30 днів з дня його відміни окремим категоріям працівників, які забезпечують життєдіяльність населення (забезпечення продовольчими та непродовольчими товарами, послугами зв’язку, транспорту, адміністративними, соціальними послугами, а також захист прав дітей та забезпечення правопорядку і безпеки громадян) та внаслідок виконання своїх обов’язків мають безпосередній контакт із населенням, встановлюється додаткова доплата до заробітної плати (грошового забезпечення) пропорційно відпрацьованому часу в зазначених умовах.

Доплати працівникам надавачів соціальних послуг державного/комунального секторів, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання і перебування їх отримувачів (вдома) (далі — працівники), встановлено у граничному розмірі до 100 % заробітної плати.

На виконання пункту 4 цієї постанови Міністерством розроблено проєкт наказу Мінсоцполітики, яким передбачається затвердити Перелік посад працівників надавачів соціальних послуг державного/комунального сектору, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання/перебування їх отримувачів (вдома), що безпосередньо зайняті у здійсненні заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-СОVID-19, яким здійснюється доплата у граничному розмірі до 100 відсотків заробітної плати.

З урахуванням вищезазначеного працівники мають право на встановлення доплати у граничному розмірі до 100 відсотків заробітної плати з дати початку карантину.

Директор Департаменту О. Дейнега

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі