Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Путівки на оздоровлення дітей: порядок надання та обліку

Вежичаніна Світлана, експерт з фінансових питань
Бюджетна бухгалтерія Вересень, 2021/№ 34
Друк
Як правильно відобразити в обліку видатки, проведені за КЕКВ 2730 на виконання цільової програми місцевого бюджету з придбання путівок на оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки? Таке запитання надійшло від наших читачів. З’ясуємо разом і все пояснимо у цій статті.

Бюджетні програми з оздоровлення дітей

Реалізацію державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку дітей забезпечується через державні, регіональні та місцеві програми. Зокрема, КМУ розробляє та затверджує програми оздоровлення та відпочинку дітей за рахунок коштів держбюджету (ч. 1 ст. 25 Закону № 3751).

1 Закон України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» від 04.09.2008 р. № 375-VI.

Місцеві органи виконавчої влади у межах своїх повноважень приймають регіональні програми, фінансування яких здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету (ч. 1 ст. 7 Закону № 375). У свою чергу, ОМС розробляють і затверджують місцеві програми. Відповідно їх реалізація здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів (ч. 2 ст. 25 Закону № 375).

Передусім такі програми спрямовані на оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. До таких дітей, зокрема, належать:

• діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

• діти з інвалідністю;

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі