Придбання проводу та автовимикача: який КЕКВ застосувати? Благодійник надав систему безперебійного освітлення та енергозабезпечення. Але для її запуску потрібні провід та автоматичний вимикач, адже в комплекті вони відсутні. За яким КЕКВ можливо закупити провід та автовимикач?
Бюджетна установа — платник ПДВ: правила реєстрації та зняття з реєстрації Чи необхідно бюджетній установі реєструватися як платник ПДВ у разі надання лише звільнених від оподаткування послуг? Як це зробити правильно? Коли та як установа може знятися з реєстрації як платник ПДВ? Відповіді на ці та інші запитання — у нашій статті.
Правила формування податкових зобов’язань та податкового кредиту для бюджетників Бюджетна установа зареєстрована як платник ПДВ. Чи необхідно визначати податкові зобов’язання (далі — ПЗ) з ПДВ, якщо установа надає послуги, звільнені від оподаткування? Чи обов’язково нараховувати компенсуючі ПЗ? Як правильно формувати податковий кредит (далі — ПК)? Про все це читайте у цьому матеріалі.
Видатки на облаштування укриття: за яких умов можна провести? Чи може заклад освіти витрачати кошти на облаштування укриття, яке є власністю іншої юридичної особи (підприємства), якщо в подальшому заклад освіти зможе безкоштовно користуватися таким укриттям?
Бюджетні особливості оформлення податкових накладних Як та коли складати податкові накладні (далі — ПН) у разі надання звільнених від оподаткування послуг? Як у такому разі установі оформляти компенсуючі ПН? Та на яку суму і коли виписати ПН установі-орендодавцю? Про все це і не тільки — у нашій статті.
Порядок звітування бюджетних установ — платників ПДВ Бюджетні установи — платники ПДВ зобов’язані своєчасно подати декларацію з ПДВ. Ба більше, такі платники повинні подати інформацію про операції, звільнені від ПДВ, в окремому додатку. Які ж строки та способи подання такої звітності? Які саме дані відображати у декларації та додатку до неї? Та як правильно розрахувати суму ПДВ-пільги? Відповіді на ці запитання — у нашому матеріалі.