Теми статей
Обрати теми

Повірка водолічильників: в яку чергу здійснювати видатки?

Станкус Тетяна, експерт журналу «Бюджетна бухгалтерія»
Чи можливо здійснити видатки на повірку лічильника води у другу чергу?

В яку чергу?

У період дії воєнного стану насамперед варто з’ясувати, в яку саме чергу можливо здійснити заплановані видатки. Для цього слід звернутися до норм Порядку № 590*.

* Порядок виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 09.06.2021 № 590.

Першочерговими в умовах воєнного стану незмінно залишаються видатки на національну безпеку та оборону. Натомість переважну більшість видатків можливо здійснювати у другу чергу. Вичерпний перелік таких видатків наведено у п. 19 Порядку № 590.

Ексклюзивний матеріал
Увійдіть, щоб продовжити читання Щоб прочитати цю статтю повністю, будь ласка, увійдіть до свого акаунта або зареєструйтесь, якщо ви ще не з нами.
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з ліцензійним договором та договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa ic-prostir

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі