Для бюджетних організацій

Бюджетна бухгалтерія

Друкована версія + електронна версія 255.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Електронна версія 199.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Комплект «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці» від 319.00 грн. на місяць Детальніше
Комплект «Місцеве самоврядування» та «Бюджетна бухгалтерія» від 319.00 грн. на місяць Детальніше
Доступ до сайтів без реклами
Безкоштовний додаток для читання статей на своєму смартфоні
Свій штат аналітиків
Доступ до архівних номерами журналу за попередні періоди
Фото Бюджетна бухгалтерія  
Детальніше

Періодичність — 1 раз на тиждень + спецвипуск 1 раз на місяць

Тираж — 21200 екземплярів

Вартість поштової передплати: 275 грн/міс

 • Про видання
 • Про редакцію
 • Акції
 • Відгуки (0)
 • У свіжому номері

Журнал «Бюджетна бухгалтерія» - головний помічник бухгалтера бюджетної установи.

Першими реагуємо на зміни в законодавстві і постійно тримаємо зв'язок з державними органами України. Це дозволяє нам оперативно давати пояснення і приводити практичні приклади вирішення спірних питань.

Колектив журналу - команда професіоналів з багаторічним досвідом ведення обліку в бюджетних організаціях. В якості запрошених авторів в журналі публікують свої матеріали фахівці Мінфіну, Мінсоцполітики, МОЗ, Міносвіти, Державної казначейської служби, Державної аудиторської служби та інших офіційних органів.

Главред - Замазий С.В.

Газета «Бюджетна бухгалтерія» з 2007 року є надійним і незамінним помічником для бухгалтерів, що працюють в різних областях бюджетної сфери.

Колектив редакції — це команда професіоналів, які мають багаторічний досвід роботи в бюджетній сфері.

Ми публікуємо матеріали, підготовлені як штатними авторами, так і фахівцями Мінсоцполітики, Держпраці, Міносвіти. Під час підготовки матеріалів ми використовуємо роз’яснення фахівців Мінфіну, Державної казначейської служби, Державної аудиторської служби та інших офіційних органів.

На сторінках газети «Бюджетна бухгалтерія» ви завжди знайдете:

 • найсвіжішу і актуальну інформацію;
 • нормативні документи з доступними і докладними коментарями фахівців редакції, міністерств і відомств;
 • консультації з питань бухгалтерського і податкового обліку в бюджетній сфері;
 • юридичні консультації з питань діяльності бюджетних установ;
 • правила складання і виконання кошторисів;
 • нюанси обліку зобов'язань бюджетних установ;
 • відповіді на всі питання про оплату праці працівників усіх галузей бюджетної сфери;
 • особливості трудових відносин у бюджетній сфері;
 • нюанси складання бюджетної, фінансової, податкової та статистичної звітності;
 • правила здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти;
 • практичні рекомендації щодо визначення вартості конкретних видів послуг, які можуть надавати заклади освіти, охорони здоров'я, культури, фізкультури і спорту та інші бюджетні організації;
 • і іншу найважливішу інформацію,яка істотно полегшує працю бухгалтера.

Ми наводимо багато практичних прикладів з бухгалтерськими проводками і розрахунками.

Жодне питання наших читачів не залишається без відповіді!

Головний редактор — Замазій С.В.

 • «Противірусні» доплати: КМУ затвердив нормативку Безперечно, потрібно віддати належне людям, які щодня ризикують здоров’ям, виходячи на роботу під час епідемії. Для них законодавці вводять додаткові виплати. Однак на практиці залишається багато запитань. Зняти їх покликана підзаконна нормативка.
 •   Щодо встановлення надбавки за розроблення нормативно-правових актів в ОМС Лист від 12.03.2020 р. № 3511-06/17417-09
 •   Надбавка за розроблення НПА: правила встановлення в ОМС Відповідно до п. 18 ч. 1 ст. 4 Кодексу адміністративного судочинства України від 28 квітня 2020 року № 361-ІХ нормативно-правовий акт (НПА) — це акт управління (рішення) суб’єкта владних повноважень, який установлює, змінює, припиняє (скасовує) загальні правила регулювання однотипних відносин та який розрахований на довгострокове та неодноразове застосування.
 •   Запитували — відповідаємо: трудові відносини, оплата праці та звітність Ми продовжуємо нашу традиційну рубрику «Запитували — відповідаємо». В ній наведені відповіді на популярні запитання з чату, що розміщений на порталі «buhgalter.com.ua», а також ті, що надійшли на електронну адресу редакції журналу «Бюджетна бухгалтерія»: bb@id.factor.ua. Цього разу ми відповімо на запитання, які стосуються оформлення трудових відносин, оплати праці та подання звітності.
 •   Працівник не працював увесь місяць: чи платити ЄСВ з МЗП? Працівник бюджетної установи (основне місце роботи, без інвалідності) з 4 по 15 травня перебував у відпустці без збереження заробітної плати, а з 18 по 31 травня — у щорічній відпустці. Сума відпускних становить 2574,68 грн. Чи потрібно у цьому випадку виконувати вимогу про нарахування ЄСВ з МЗП? Як відобразити працівника у ЄСВ-звіті за травень 2020 року?
 •   Неповний робочий час: як відобразити у ЄСВ-звіті? Працівників адміністративно-господарського відділу на період карантину переведено на неповний робочий час. Чи потрібно сплачувати за них ЄСВ із розміру мінімальної зарплати, якщо нарахована їм зарплата менше цього показника? Як відобразити таких працівників у ЄСВ-звіті?
 •   ЄСВ-штрафи: як діє карантинна амністія На час карантину керівництво країни надало багато «бонусів», щоб хоч якось компенсувати незручності, спричинені епідемією коронавірусу. Доля послаблень дісталась і платникам ЄСВ. Декому пощастило не сплачувати цей внесок, а саме фізособам-підприємцям, незалежним професіоналам і членам фермерських господарств, та й то тільки «за себе». А от звільнення від ЄСВ-штрафів — приємна новина для всіх платників ЄСВ. Давайте поговоримо про неї детальніше. З’ясуємо, які види штрафних санкцій та при виконанні яких вимог не застосовують, а на які амністія не поширюється.
 •   Помилки у формі № 1ДФ: які простять, а за які оштрафують У формі № 1ДФ за 1 квартал 2020 року бухгалтер допустила помилку в податковому номері працівника. Помилку виявили 14.05.2020 р., тобто вже після закінчення строку для подання звіту. Чи є така помилка підставою для притягнення установи до відповідальності? І взагалі, які помилки у формі № 1ДФ є штрафонебезпечними?
 •   «Вислужна» доплата працівникам ЦНТ: визначаємо порядок та умови встановлення В обласному центрі народної творчості посаду заступника директора з культурно-масової роботи обіймає працівник, у якого станом на 12.05.2020 р. стаж роботи у цьому закладі становить 3 роки. Чи має він право на встановлення доплати за вислугу років? Якщо так, то з якої дати йому встановлюється доплата?
 •   Календар бухгалтера на червень 2020 року
Сервер тимчасово недоступний

Додаток

Календар бухгалтера

Завантажити додаток «Календар бухгалтера»

Підпишіться на розсилки

і отримуйте новини про акції та спеціальні пропозиції
  Нове на форумі  
 
Завантажуйте наш мобільний додаток ifactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд