Теми
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Значення рядка 24 декларації з ПДВ необхідно розшифрувати в розрізі періодів його виникнення. Що слід заносити до рядка «Інші» розділу І додатка 5 до податкової декларації з ПДВ

Редакція БТ
Бухгалтерський тиждень Квітень, 2008/№ 14
Друк
Відповідь на запитання

Роз’яснює Державна податкова адміністрація України

 

Шановні читачі, починаючи зі звітного періоду за березень 2008 року (або за І квартал 2008 року — для квартальних платників ПДВ), одночасно з оновленою декларацією з ПДВ платники зобов’язані подавати додатки за новою формою.

У свою чергу, редакція не могла залишити осторонь таку делікатну тему і звернулася із запитаннями щодо заповнення оновленої декларації з ПДВ та нових додатків до Департаменту масово-роз’яснювальної роботи і звернень громадян ДПАУ.

Директор Департаменту Віктор Петрович Косарчук люб’язно погодився відповісти на деякі запитання.

 

Що слід заносити до рядка «Інші» розділу І додатка 5 до податкової декларації з ПДВ

 

Які саме поставки беруть участь у формуванні рядка «Інші» розділу І додатка 5 до податкової декларації з ПДВ?

 

Додаток 5

до податкової декларації з ПДВ необхідний для розкриття інформації про поставки (придбання) платником ПДВ товарів (послуг) у розрізі контрагентів. Форма цього додатка забезпечує порівнянність даних з рядками декларації з ПДВ.

Для забезпечення такої порівнянності платник відображає в рядку «Інші» розділу І обсяги оподатковуваних за ставкою 20 % поставок товарів (послуг)

неідентифікованим особам, а також будь-які поставки неплатникам ПДВ. Крім того, у ньому відображаються також податкові зобов’язання, що виникають при самостійній ліквідації основних фондів, переведенні основних фондів до складу невиробничих, а також у результаті визнання умовного продажу.

 

Значення рядка 24 декларації з ПДВ необхідно розшифрувати в розрізі періодів його виникнення

 

Чи необхідно при поданні податкової декларації за березень (I квартал) 2008 року розшифровувати значення рядка 24 декларації з ПДВ, починаючи з періоду виникнення такого значення?

 

Порядок відшкодування ПДВ змінився з 1 січня 2008 року. На сьогодні відшкодуванню підлягає частина залишку від’ємного значення, фактично сплачена одержувачем товарів (послуг) постачальникам таких товарів (послуг) у

попередніх податкових періодах. Зрозуміло, якщо така частина не була погашена податковими зобов’язаннями попередніх періодів або не брала участі в розрахунку бюджетного відшкодування. Для її розрахунку важливо мати інформацію про період (періоди) виникнення такого від’ємного значення.

Таким чином, для правильного розрахунку суми ПДВ, що підлягає відшкодуванню,

значення рядка 24 декларації з ПДВ необхідно розшифрувати в розрізі періодів його виникнення. Ця інформація наводиться в Довідці про суми залишку від’ємного значення попередніх податкових періодів (додаток 2 до декларації з ПДВ).
Оформи передплату та читай все Передплатити журнал
stop

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Увійдіть, щоб читати більше! Авторизовані користувачі одержують безкоштовно 5 статей на місяць