Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Калейдоскоп документів. Про затвердження Змін до Положення про порядок видачі індивідуальних ліцензій на переказування іноземної валюти за межі України для оплати банківських металів та проведення окремих валютних операцій

Редакція БТ
Бухгалтерський тиждень Лютий, 2008/№ 7
Друк
Калейдоскоп документів від 14.01.2008 р. № 8

Валютна оплата нерезидентам за договорами страхування життя підлягає індивідуальному ліцензуванню

 

Нацбанк уніс зміни до

Положення про порядок видачі індивідуальних ліцензій на переказування іноземної валюти за межі України для оплати банківських металів та проведення окремих валютних операцій. Цими змінами встановлено порядок та умови видачі індивідуальних ліцензій на переказування іноземної валюти за межі України фізичним особам — резидентам для оплати послуг за договорами (страховими полісами, свідоцтвами, сертифікатами) страхування життя, укладеними з нерезидентами.

Ліцензія видається на суму до 500 тис. доларів США (або на еквівалент цієї суми в іншій інвалюті) в територіальному управлінні Нацбанку за місцем реєстрації фізичної особи. До переліку документів, необхідних для отримання ліцензії, увійшли:

заява, оформлена за затвердженою формою;

копії сторінок паспорта або документа, що його замінює (які містять П. І. Б, дату народження, серію та номер паспорта/документа, що його замінює, дату видачі та найменування органу, що видав документ, реєстрацію місця проживання);

копії документів, що підтверджують наявність підстав для здійснення валютного переказу.

Зміни набули чинності

12 лютого 2008 року.

(Постанова Національного банку України «Про затвердження Змін до Положення про порядок видачі індивідуальних ліцензій на переказування іноземної валюти за межі України для оплати банківських металів та проведення окремих валютних операцій» від 14.01.2008 № 8, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 01.02.2008 р. за № 75/14766)

 

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі