Калейдоскоп документів. Чи потрібно сплачувати збір до Пенсійного фонду при купівлі земельної ділянки? Ні!

Редакція БТ
Бухгалтерський тиждень Лютий, 2009/№ 8
В обраному У обране
Друк
Калейдоскоп документів від 13.05.2008 р. № 8161/03-30

Чи потрібно сплачувати збір до Пенсійного фонду при купівлі земельної ділянки? Ні!

 

Пенсійний фонд своїм

листом ще раз підтвердив, що при здійсненні операцій купівлі-продажу земельної ділянки збір на обов’язкове державне пенсійне страхування не сплачується.

Аргументація така. Сплачувати збір до ПФУ потрібно лише при купівлі-продажу нерухомого майна: житлового будинку чи його частини, квартири, садового будинку, дачі, гаража, іншої постійно розташованої будівлі, а також

іншого об’єкта, що підпадає під визначення першої групи основних фондів згідно з п.п. 8.2.2 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» у редакції від 23.05.97 р. № 283/97-ВР. У свою чергу, земля не належить до першої групи основних фондів.

(Лист Пенсійного фонду України від 13.05.2008 р. № 8161/03-30)

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд