Теми статей
Обрати теми

Календар тижня

Редакція БТ
Бухгалтерський тиждень Березень, 2013/№ 10
Друк
Довідкова інформація

КАЛЕНДАР тижня

 

14 БЕРЕЗНЯ (ЧЕТВЕР)

Закінчується строк сплати:

— авансових платежів з податку на доходи фізичних осіб — підприємцями на загальній системі оподаткування за I квартал 2013 року;

— авансових платежів з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами — підприємцями, які перебувають на загальній системі оподаткування, за себе та членів своїх сімей, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності, за I квартал 2013 року.

 

15 БЕРЕЗНЯ (П’ЯТНИЦЯ)

Закінчується строк сплати:

— збору за провадження торговельної діяльності, діяльності з надання платних послуг, здійснення торгівлі валютними цінностями за квітень 2013 року.

Закінчується строк подання:

— звітності, пов’язаної з використанням РРО та РК, за лютий 2013 року;

— заяви про перехід на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності юридичними та фізичними особами — суб’єктами підприємницької діяльності з II кварталу 2013 року.

 

20 БЕРЕЗНЯ (СЕРЕДА)

Закінчується строк сплати:

— авансового внеску з податку на прибуток за березень 2013 року;

— єдиного податку фізичними особами — підприємцями, платниками 1 та 2 груп за лютий 2013 року;

— єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, утриманого з доходів застрахованих осіб, за лютий 2013 року (крім гірничих підприємств);

— єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з нарахованого, але не виплаченого доходу, за лютий 2013 року (крім гірничих підприємств).

Закінчується строк подання:

— декларації з ПДВ за лютий 2013 року платниками, для яких звітним періодом є місяць;

— копій записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних за лютий 2013 року в електронному вигляді (в тому числі і квартальними платниками ПДВ);

— декларації з акцизного податку за лютий 2013 року;

— розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства за лютий 2013 року;

— податкового розрахунку зі збору за користування радіочастотним ресурсом України за лютий 2013 року;

— звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів Пенсійного фонду України (додаток 4; форма № Д 4), за лютий 2013 року;

— податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) за лютий 2013 року платниками, які вирішили подавати таку декларацію щомісячно.

 

21 БЕРЕЗНЯ (ЧЕТВЕР)

Закінчується строк подання:

— заяви про відмову від спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності юридичними та фізичними особами — суб’єктами підприємницької діяльності з II кварталу 2013 року.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі