(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 31
  • № 30
  • № 29
  • № 28
  • № 27
  • № 26
  • № 25
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
8/23
Бухгалтерський тиждень
Бухгалтерський тиждень
Серпень , 2015/№ 32

Єдиноподатники та векселі несумісні

Податківці вкотре висловилися проти застосування векселів як форми розрахунків платниками ЄП.

При цьому вони чомусь посилаються на  п.п. 6 п.п. 291.5.1 ПКУ, що забороняє перебувати на ЄП суб’єктам, які здійснюють діяльність у сфері фінансового посередництва (виняток — діяльність у сфері страхування, здійснювана страховими агентами, сюрвейєрами, аварійними комісарами та аджастерами).

Звичайно, операції з видачі/отримання векселів важко назвати фінансовим посередництвом. Тут правильніше послатися на проведення розрахунків у негрошовій формі (порушення п. 291.6 ПКУ). Саме таку консультацію фіскалів можна знайти в підкатегорії 108.05 ЗІР ДФСУ.

(Лист ДФСУ від 04.06.15 р. № 5267/Д/99-99-17-02-02-14)

єдиноподатник, вексель додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті